Про клініку

Пацієнти, які звертаються в шведсько-український медичний центр «Angelholm» вже з перших кроків своєї присутності оточені увагою і професійним доглядом. Повне обстеження хворого: сучасна лабораторна діагностика з усім арсеноалом клінічних обстежень забезпечується партнерами клініки німецько-української лабораторією "Букінтермед" (всі методи лабораторної діагностики протягом однієї години). Під час перебування на стаціонарному лікуванні клініка забезпечує пацієнта якісними медикаментами, висококваліфікованим доглядом, повноцінним збалансованим харчуванням.

Спеціальні методики виконання оперативних втручань, впроваджені шведськими колегами (професорами Бенгтом Стурессеном, Гербертом Франсеном і Вольфом Ларсеном ), дозволили імплантувати штучні суглоби тим хворим, яким в інших клініках відмовляли в операції: це хворі з гемофілією, з одним легким, з однією ниркою, а так само і пацієнтам, які в минулому перенесли три інфаркти міокарду та операції з приводу аортокоронарного шунтування. Найстарша прооперована пацієнтка була 99 років, а молодша - 14 років. Блискавична оперативна техніка, якою володіють фахівці центру, забезпечує мінімальну крововтрату і термін оперативного втручання скорочується до 30-45 хвилин. Вже наступного дня після операції пацієнти самостійно ходять, ступаючи на прооперованого ногу.

Клініка спеціалізується на проведенні первинного та ревізійного ендопротезування колінного і кльшового суглобів.Імплантація штучних суглобів - це єдиний спосіб уникнути інвалідності при важких захворюваннях і порушеннях опорно-рухового апарату. У нас вперше в Україні було імплантовано штучний колінний суглоб моделі "Scorpio" і кульшовий суглоб "Exeter" концерну Stryker, а також кльшовий суглоб ASR компанії DePuy, що підтверджується відповідними сертифікатами. Операції з ендопротезування виконуються з рекордно короткою тривалістю (імплантація кульшового суглоба - 30-60хв., колінного - 40-70 хв.). Операції проводять досвідчені хірурги.

Оперативне лікування переломів - одне з провідних напрямків діяльності шведсько- українського центру «Angelholm» - проводиться з використанням сучасних методик. Дослідження та клінічна практика останніх десятиліть впевнено свідчать, що використання металевих інтрамедулярних (внутрішньокісткових) фіксаторів є одним з найбільш перспективних методів лікування важких переломів та їх наслідків. Директор клініки, Заслужений лікар України, академік АН УНП, професор І.М.Рубленик ще в 1970-х роках розробив і запатентував унікальну методику лікування великих трубчастих кісток, яка не має аналогів у світовій медичній практиці.

Ортопедичні операції, особливо операції з імплантації штучних суглобів, потребують стерильного повітря в операційній кімнаті для запобігання ризику інфікування тканин навколо суглоба, яке призводить до нестабільності і розхитування імплантату. Для досягнення відповідних світовим стандартам умов, в медичному центрі "Angelholm" операційна обладнана унікальною вентиляційною системою стерилізаці повітря компанії "Airsonett" (Швеція), яка очищає повітря так, що над операційним столом і хірургічною бригадою в повітрі немає ні єдиної мікрочастинки пилу (звичайного пилу, яка є носієм мікроорганізмів). Завдяки унікальній очисній системі повітря в операційній, ризик нагноєння ран після операційного втручання відсутній, що призводить до відмінних результатів оперативних втручань.

          На сьогоднішній день спектр послуг, які надає шведсько-український медичний центр «Angelholm» принципово збільшений - це діагностика, хірургічне лікування, реабілітація та амбулаторне лікування.

У лікуванні міжхребцевих гриж фахівці клініки використовують ефективні оперативні та неоперативні методи:

·        катетер - метод (епідуральний адгезіоліз) - ефективний неоперативний метод лікування, який дозволяє позбутися больового синдрому та вилікуватися шляхом підведення катетера (без розрізу шкіри) в грижу міжхребцевого диска

·        мікрохірургічна декомпресія хребта складається у вивільненні нерва від тиску і видалення грижі хірургічним способом.

·        стабілізуючі операції на хребті здійснюються при нестабільності або зсуві хребців (лістез), коли виникає звуження хребетного каналу здавлювання окремих нервів або при значній болі в спині

·        черезшкірна нуклеотомія - безпечний малотравматичний хірургічний метод лікування грижі міжхребцевих дисків

·        ендоскопічна хірургія хребта — хірургічне лікування кил, спинального стенозу, спонділолістезу та інших проблем хребта

Перевагами таких методів є низький травматизм, надійність і високі результати лікування.

Артроскопічна хірургія та пластика зв'язок широко використовується в медичній практиці шведсько-українського медичного центру «Angelholm» при лікуванні захворювань колінного суглоба. Артроскопия - лікувально-діагностичний метод, який відрізняється мінімальною травматичністю і високою точністю діагностики. Під час проведення операції хірург детально оглядає внутрішні суглобові структури (хрящі, зв'язки і т.д.), знаходить пошкодження і проводить необхідне лікування.

Крім перерахованих, в «Angelholm» проводяться й інші види ортопедичних операцій:

·        корекція осі і довжини кінцівки

·        лікування «помилкових» суглобів

·        корегуючі операції при деформаціях гомілки і стопи

·        оперативне лікування доброякісних пухлин кісток і суглобів.

Досконало відпрацьовано всі ланки технологічного ланцюга операцій, що дозволило значно підвищити якість і звести до мінімуму тривалість оперативних втручань.

У центрі проводиться мембранний плазмаферез - високоефективний метод очищення крові на клітинному рівні при інтоксикації організму, алергіях різного походження, аутоімунних і нервових захворюваннях, ревматизмі, перитонитах, токсикозах вагітних та ін.

У 2012 році у шведсько - українському медичному центрі «Angelholm» було відкрито і успішно працює відділенняінтервенційної кардіології. Завдяки співпраці шведських та німецьких фахівців з лікарями - кардіологами центру і установкою нового ангіографа стало можливим проведення коронарографії та стентування коронарних судин серця у Чернівцях.

У 2014 році розпочало свою роботу детоксикаційне відділення та відділення проктології. 

У «Angelholm» проводиться кваліфікована діагностика.

·        Магнітно-резонансна томографія - сучасний високоточний і безпечний метод діагностики головного мозку, суглобів і хребта.

·        Комп'ютерна томографія - метод діагностики, який дозволяє отримати пошарове чітке зображення всіх органів і тканин. 

·        Денситометрія кісток - обстеження, яке дає можливість визначити мінеральну щільність кісток у різних відділах скелету, діагностувати і пролікувати остеопороз, завдяки чому можливе понизити ризик виникнення переломів. 

·        У центрі працює кабінет ультразвукової діагностики.

·        Ведеться ортопедичне моделювання стопи.

 За роки своєї діяльності шведсько-український медичний центр «Angelholm» став відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Завдяки високому професіоналізму тасумлінному ставленню до своїх обов'язків, медичний персонал Центру користується повагою серед пацієнтів, які знайшли тут порятунок, розуміння і повернулися до повноцінного життя. Завдяки використанню нових технологій, запозичених у шведських та німецьких хірургів, сучасних медикаментів і матеріалів, у нас успішно проводиться оперативне лікування в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Досягнення клініки визнано на державному рівні. У 2004 році ми стали лауреатами національного конкурсу «Краще підприємство України» в номінації «Медицина і охорона здоров'я», а також неодноразово були переможцями Всеукраїнських конкурсів якості товарів і послуг.