Шведсько-український медичний центр «Angelholm» - медичий заклад з багаторічним досвідом та гарною репутацією серед пацієнтів. Тут постійно впроваджуються новітні методики діагностики та лікування захворювань у різних галузях медицини. Спектр надання медичних послуг клініки досить об’ємний, але основний напрямок діяльності медцентру - лікування захворювань опорно-рухового апарату та ортопедичних хвороб.

Серед медичних установ України "Шведсько-український медичний центр Angelholm" отримав звання «Вибір Країни 2020»

Цитата з листа-повідомлення про отримання нагороди:

"З гордістю та приємністю повідомляємо Вам, що після вивчення та аналізу 49 відкритих джерел інформації про українські компанії, використовуючи методику URSA-50, яка аналізує усі компанії України та сегментує їх, що у сукупності гарантує високу якість і прозорість дослідницьких проектів, та відповідно до даних Держстату України, після підведення підсумків роботи підприємств галузі за КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів, ТОВ "Шведсько-українська клініка "ЕНГЕЛЬХОЛЬМ" стало переможцем в номінації «ВИБІР КРАЇНИ» 2020 і знаходиться в авангарді рейтингу надійних підприємств України. Дана Нагорода вручається тільки одній компанії в кожному виді діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Вітаємо!"

Сучасна будівля клініки побудована згідно усіх стандартів будівництва медичних приміщень в Європі. 

Шведсько-український медичний центр "Angelholm" отримав статус “Вибір Країни” 2020!, фото-1

Всі операційні у медичному центрі обладнані унікальною системою стерилізації та вентиляції повітря від шведської компанії «Airsonett» для відповідності умов світовим стандартам, завдяки чому повітря в опреційних ідеально чисте

Під час проведення операцій персонал центру використовує захисні операційні системи фірми «Styker», що унеможливлює циркуляцію повітря від хірурга до операційної рани пацієнта. Завдяки цьому повністю знижується ризик інфікування пацієнта під час проведення операції, що в свою чергу гарантує позитивний її результат. 

 
Наразі в клініці "Енгельхольм" працюють високопрофесійні лікарі-хірурги з величезним досвідом роботи, практичними навичками та гарними відгуками пацієнтів. Щоб зробити операцію по заміні кульшового або колінного суглобів у клініку приїжджають пацієнти не тільки з усієї України, алей з багатьої куточків світу.

Найбільш щадними малоцнвазивними методами за досить короткі терміни у центрі проводять  ендопротизування великих суглобів. Заміна кульшового суглобу проводиться за 30 хвилин, колінного – від 40!Завдяки цьому, пацієнт у пацієнта мінімальна крововтрата, а сам він швидко повертається до звичного для себе життя. Зразу після операції людина може їсти, пити, говорити з родичами по телефону і уже через 2-3 години самостійно робить свої перші кроки без болю з новим суглобом.

Сильними сторонами клініки "Енгельхольм", в першу чергу, є переваги ендопротезування.

Переваги ендопротезування у шведсько-українському медичному центрі Angelholm:

 • рекордно короткий час проведення операції - 30-40 хв;
 • мінімальна втрата крові під час оперативного втручання;
 • маленький розріз під час операції;
 • використання апарату “Cell Saver” (Medtronic) під час операцій для збереження власної крові пацієнта;
 • щадна анестезія (під час операції пацієнт знаходиться у свідомості, одразу після її закінчення можна і їсти, і пити);
 • швидка реабілітація: за 2-4 години після втручання людина уже може самостійно ходити
 • з пацієнтом працюють реабілітологи, які допомагають та навчають після операції правильному поводженню з новим суглобом.

Окрім ендопротезування в медичному центрі проводяться: оперативне лікування переломів та їх наслідків, артроскопічна хірургія та пластика зв'язок, корекція вісі та довжини кінцівкок, корегуючі операції при деформаціях гомілки та стопи, оперативне лікування доброякісних пухлин кісток та суглобів та інші різноманітні ортопедичні операції. Центр також спеціалізується на лікуванні захворювань хребта. Тут проводиться мікрохірургічна декомпресія, ендоскопічна хірургія хребта, епідуральний адгезіоліз, черезшкірна нуклеотомія, стабілізуючі операції на хребті.

Шведсько-український медичний центр "Angelholm" отримав статус “Вибір Країни” 2020!, фото-4

Медичний центр "Angelholm" не обмежується лише лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Тут успішно працюють різні відділення.

 • У відділенні кардіології лікарі допомагають кардіологічним хворим, проводять діагностику та лікування на сучасних апаратах (ЕКГ, ЕхоЕКГ, велоергонометрія, холтерівське моніторування, коронарографія), успішно встановлюють стенти на новітньому ангіографі.
 • У відділенні судинної хірургії проводиться лікування варикозної хвороби, використовується лазерна хірургія, склерозуюча терапія. Сосудологи у повсякденній роботі користуються методом ендовазальної лазерної коагуляції вен (ЕВЛК).
 • Гінекологічне відділення проводить діагностику та лікування різноманітних гінекологічних захворювань завдяки сучасним ендоскопічним методам. Оперативне втручання проводять професійні лікарі з велизеним досвідом проведення гістероскопій та лапароскопій. Тут також можна пройти післяопераційну реабілітацію за принципом "fast track surgery" - безпечне знеболювання, раннє відновлення режиму харчування, фізична активність. Медцентр пропонує зручні палати, ретельний догляд, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Все це робить лікування у медичному центрі "Angelholm" комфортним та безпечним.
 • Відділення діагностики пропонує широкий спектр послуг: МРТ, КТ, УЗД, цифрова рентгенографія, денситометрія, гастрофіброскопія.

Тож"Шведсько-український медичний центр Angelholm" отримав звання "Вибір Країни 2020" не випадково, адже тут працюють тільки досвідчені лікарі, професійний колектив, відповідальний персонал, чуйні люди, для яких найголовніше – це задоволений пацієнт.